
- Немає в наявності
- Код: 66660433
Підшипник 6306 EE (180306) SNR
411 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 6306 EE (розмір 30x72x19)
Виробник: SNR
Тип підшипника: кульковий однорядний
Внутрішній діаметр:d = 30 мм.
Зовнішній діаметр:D= 72 мм.
Ширина:B = 19 мм.
Ущільнювач підшипника: каучук, двусторонний
Аналоги: FKL 6306 2RS, IMT 511.00.360, GASPARDO 51106407, 180306, 6306 2RSH SKF, 6306-2RSR FAG, 6306-2RSR ZVL, 6306 2RS INA, 6306 2RS, 6306 EE SNR, 6306 LLB/5K NTN
РОЗМІРИ
| Марка | SNR |
| d — Внутрішній діаметр | 30 mm |
| D - Зовнішній діаметр | 72 mm |
| B — Ширина підшипника/внутрішнього кільця | 19 mm |
| d1 — Зовнішній діаметр внутрішнього кільця | 42,6 mm |
| D1 — Внутрішній діаметр зовнішнього кільця | 61,9 mm |
| rs — Мінімальний радіус галтелі | 1,1 mm |
| Клас радіального проміжку | С0 |
| Вага | 0,345 kg |
ВИРОТКІСТЬ
| З - Динамічна вантажність | 28,1 kN |
| C0 — Статична вантажність | 15 kN |
| Cu — Граничне стомлене навантаження | 0,68 kN |
| f0 — Коефіцієнт | 13.3 |
| Nlim — Гранична частота обертання | 6700 tr/min |
| Tmin — Мін. робоча температура | 243,15 °K |
| Tmax — Макс. робоча температура | 393,15 °K |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SNR |
| Країна виробник | Франція |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Висота | 19 мм |
| Зовнішній діаметр | 72 мм |
- Ціна: 411 ₴
