
- Немає в наявності
- Код: 66660430
Підшипник 6305-EE C3 SNR
315 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 6305 EE C3 (розмір 25x62x17)
Виробник: SNR
Тип підшипника:кульковий однорядний
Внутрішній діаметр:d = 25 мм.
Зовнішній діаметр:D = 62 мм.
Ширина:B = 17 мм.
Ущільнювач підшипника: каучук, двусторонний
Аналоги: CATERPILLAR 1B5387, DELCO 907940, DELCO 908055, DELCO 954554, FORD E2HZ-10A303-A, LEECE-NEVILLE 76262, MOTOROLA 11-34, NIKKO 1-0452-63057, PRESTOLITE 25-4, PRESTOLITE 25-71, CLAAS 0002155360, CLAAS 215536.0, 70-180305 ГОСТ, 6305-2RSH/C3 SKF, 6305-C-2HRS-C, 63052RSC3 FG KOYO, 6305-EEC3 SNR
РОЗМІРИ
| Марка | SNR |
| d — Внутрішній діаметр | 25 mm |
| D - Зовнішній діаметр | 62 mm |
| B — Ширина підшипника/внутрішнього кільця | 17 mm |
| d1 — Зовнішній діаметр внутрішнього кільця | 34 mm |
| D1 — Внутрішній діаметр зовнішнього кільця | 53,2 mm |
| rs — Мінімальний радіус галтелі | 1,1 mm |
| Клас радіального проміжку | P0 Спеціальний |
| Вага | 0,235 kg |
| З - Динамічна вантажність | 23,6 kN |
| C0 — Статична вантажність | 11,5 kN |
| Cu — Граничне стомлене навантаження | 0,52 kN |
| f0 — Коефіцієнт | 12.4 |
| Nlim — Гранична частота обертання | 8600 tr/min |
| Tmin — Мін. робоча температура | 243,15 °K |
| Tmax — Макс. робоча температура | 393,15 °K |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SNR |
| Країна виробник | Франція |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Висота | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 62 мм |
- Ціна: 315 ₴
