
- Немає в наявності
- Код: 66660420
Підшипник 6304 EE (180304) SNR
229 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 6304 EE (розмір 20x52x15)
Виробник: SNR
Тип підшипника:кульковий однорядний
Внутрішній діаметр:d= 20мм.
Зовнішній діаметр:D= 52мм.
Ширина:B= 15мм.
Вручник підшипника: каучук, двусторонний
Технічні характеристики
РОЗМЕРИ
| d |
20 mm |
Діаметр дірок |
|---|---|---|
| D |
52 mm |
Зовнішній діаметр |
| B |
15 мм |
Ширина |
| d 2 |
≈ 26.9 mm |
Діаметр порожнини |
| D 2 |
≈ 44.71 mm |
Діаметр порожнини |
| r 1,2 |
min. 1.1 мм |
Розмір фаски |
РОЗМЕРИ УПОРА
| d a |
min. 27 mm |
Діаметр вала |
|---|---|---|
| d a |
max. 27.3 mm |
Діаметр вала |
| D a |
max. 45 mm |
Діаметр упору корпусу |
| r a |
max. 1 мм |
Радіус буртика вала або корпуса |
ДАНІ ПОРАДА
| Базове значення динамічного навантаження | C |
16.8 kN |
|---|---|---|
| Основне значення статичного навантаження | C 0 |
7.8 kN |
| Вагоме навантаження | P u |
0.335 kN |
| Максимальна допустима швидкість |
9 500 r/min |
|
| Мінімальний коефіцієнт навантаження | k r |
0.03 |
| Обчислений коефіцієнт | f 0 |
12.4 |
| Маса підшипника |
0.15 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SNR |
| Країна виробник | Франція |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 20 мм |
| Висота | 15 мм |
| Зовнішній діаметр | 52 мм |
- Ціна: 229 ₴
