
- Немає в наявності
- Код: 66660391
Підшипник 63/28-NRC3 NTN
697 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Подшипник 63/28-NRC3 (розмір 28x68x18)
Виробник: NTN
Тип підшипника: кульковий однорядний
Внутрішній діаметр: d= 28 мм.
Зовнішній діаметр: D= 68 мм.
Ширина: B = 18 мм.
Аналоги: DAIHATSU 90043-63195, NSK 62/28 NR C3, 62/28 NR C3 KOYO, 62/28 NR C3 NACHI, 62/28NRC3 NTN
РОЗМІРИ
| Марка | NTN |
| d — Внутрішній діаметр | 28 mm |
| D - Зовнішній діаметр | 68 mm |
| B — Ширина підшипника/внутрішнього кільця | 18 mm |
| a min — Мінімальне положення канавки | 3,07 mm |
| a max — Максимальне положення канавки | 3,28 mm |
| rs — Мінімальний радіус галтелі | 1,1 mm |
| rNs — Мінімальний радіус галтелі | 0,5 mm |
| D3 — Максимальний діаметр нижньої канавки | 64,82 mm |
| b min — мінімальна ширина канавки | 1,9 mm |
| b max — максимальна ширина канавки | 2,2 mm |
| r0 max — Максимальний радіус нижньої канавки | 0,6 mm |
| D4 max — Максимальний зовнішній діаметр стопорного кільця в зібраному вигляді | 74,6 mm |
| f — Товщина стопорного кільця | 1,7 mm |
| Ознай. стопорного кільця | R68 |
| Клас радіального проміжку | C3 Спеціальний |
| Вага |
0,284 kg
|
ВИРОТКІСТЬ
| З - Динамічна вантажність | 29,6 kN |
| C0 — Статична вантажність | 14 kN |
| Cu — Граничне стомлене навантаження | 1,1 kN |
| f0 — Коефіцієнт | 12.4 |
| Nlim — Гранична швидкість під час змащування олією | 13000 tr/min |
| Nlim — Гранична швидкість під час змащування консистентним мастилом | 11000 tr/min |
| Tmin — Мін. робоча температура | -40 °C |
| Tmax — Макс. робоча температура | 120 °C |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NTN |
| Країна виробник | Японія |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 28 мм |
| Висота | 18 мм |
| Зовнішній діаметр | 68 мм |
- Ціна: 697 ₴
