
- Немає в наявності
- Код: 99991345
Підшипник 6210 EE (6210 2RS) SNR
671 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 6210 EE (розмір 50x90x20)
Виробник: SNR
Тип підшипника: кульковий однорядний
Внутрішній діаметр: d= 50 мм.
Зовнішній діаметр: D= 90 мм.
Ширина: B = 20 мм.
Ущільнювач підшипника: каучук, двусторонний
Аналоги: CLAAS 233570.1, 180210, 6210 2RSH SKF, 6210-C-2HRS FAG, 6210-2RSR ZVL, 6210 2RS INA, 6210 2RS, 6210 EE SNR, 6210 LLB/5K NTN, 6210 DDU NSK-PPL, 6210 2RS ZKL, 6210 2RS FLT
РОЗМІРИ
| Марка | SNR |
| d — Внутрішній діаметр | 50 mm |
| D - Зовнішній діаметр | 90 mm |
| B — Ширина підшипника/внутрішнього кільця | 20 mm |
| d1 — Зовнішній діаметр внутрішнього кільця | 60 mm |
| D1 — Внутрішній діаметр зовнішнього кільця | 80,1 mm |
| rs — Мінімальний радіус галтелі | 1,1 mm |
| Вага | 0,46 kg |
ВИРОТКІСТЬ
| З - Динамічна вантажність | 37 kN |
| C0 — Статична вантажність | 23,2 kN |
| Cu — Граничне стомлене навантаження | 1,06 kN |
| f0 — Коефіцієнт | 14.4 |
| Nlim — Гранична частота обертання | 4800 tr/min |
| Tmin — Мін. робоча температура | 243,15 °K |
| Tmax — Макс. робоча температура | 393,15 °K |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SNR |
| Країна виробник | Франція |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 50 мм |
| Висота | 20 мм |
| Зовнішній діаметр | 90 мм |
| Основні | |
| Крос-номері | SNR 6210EE |
- Ціна: 671 ₴
