
- Немає в наявності
- Код: 66660338
Подшипник 6209 LLU NR NTN
960 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Радіальний однорядний підшипник 6209 LLU NR NTN Розміри: 45*85*19
РОЗМІРИ ВИРОБУ
| d — Внутрішній діаметр | 45 mm |
| D - Зовнішній діаметр | 85 mm |
| B — Ширина підшипника/внутрішнього кільця | 19 mm |
| a min — Мінімальне положення канавки | 3,07 mm |
| a max — Максимальне положення канавки | 3,28 mm |
| Ca min — положення мінісегмента | 4,67 mm |
| Ca max — Максимальне положення сегмента | 4,98 mm |
| rs — Мінімальний радіус галтелі | 1,1 mm |
| rNs — Мінімальний радіус галтелі | 0,5 mm |
| D3 — Максимальний діаметр нижньої канавки | 81,81 mm |
| b min — мінімальна ширина канавки | 1,9 mm |
| b max — максимальна ширина канавки | 2,2 mm |
| r0 max — Максимальний радіус нижньої канавки | 0,6 mm |
| D4 max — Максимальний зовнішній діаметр стопорного кільця в зібраному вигляді | 91,6 mm |
| f — Товщина стопорного кільця | 1,7 mm |
| Ознай. стопорного кільця | R85 |
| Клас радіального проміжку | C3 Спеціальний |
| Вага | 0,398 kg |
| Марка | NTN |

ВИРОТКІСТЬ
| З - Динамічна вантажність | 36 kN |
| C0 — Статична вантажність | 20,4 kN |
| Cu — Граничне стомлене навантаження | 1,6 kN |
| f0 — Коефіцієнт | 14.1 |
| Nlim — Гранична швидкість під час змащування консистентним мастилом | 5200 tr/min |
| Tmin — Мін. робоча температура | -25 °C |
| Tmax — Макс. робоча температура | 110 °C |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NTN |
| Країна виробник | Японія |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Зовнішній діаметр | 85 мм |
| Висота | 19 мм |
- Ціна: 960 ₴
