
- Немає в наявності
Підшипник 6207-ZZ C3 (80207) SNR
315 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 6207 ZZ C3 (розмір 35x72x17)
Виробник: SNR
Тип підшипника: кульковий однорядний
Внутрішній діаметр: d = 35 мм.
Зовнішній діаметр: D= 72 мм.
Ширина: B = 17 мм.
Ущільнювач підшипника: металеві захисні шайби
Аналоги: 70-80207, 6207 ZZ C3 NEUTRAL, 6207-C-2Z-C3 FAG, 6207-2ZR-C3 ZVL, 6207 ZZ C3 ZKL, 6207 ZZC3 SNR, 6207 ZZ C3 NSK, 6207 ZZ C3 NSK-PPL, 6207 2Z C3 SKF, 6207 ZZ C3 PPL, 6207 ZZ P63E NTN, 6207 ZZ C3 FBJ
Технічні характеристики
РОЗМІРИ
| d |
35 mm |
Діаметр отвору |
|---|---|---|
| D |
72 mm |
Зовнішній діаметр |
| B |
17 mm |
Ширина |
| d1 |
≈46.94 mm |
Діаметр заплеска внутрішнього кільця |
| D2 |
≈62.69 mm |
Діаметр виточки на заплечику зовнішнього кільця |
| r1,2 |
min.1.1 mm |
Розмір фаски зовнішнього кільця |
РОЗМІРИ ОПОРИ
| da |
min.42 mm |
Діаметр опори на валу |
|---|---|---|
| da |
max.46.8 mm |
Діаметр опори на валу |
| Da |
max.65 mm |
Діаметр опори в корпусі |
| ra |
max.1 mm |
Радіус галтелі |
РОЗЧАТНІ ДАНІ
| Номінальна динамічна вантажність | C |
27 kN |
|---|---|---|
| Номінальна статична вантажність | C0 |
15.3 kN |
| Межа втомленої міцності | Pu |
0.655 kN |
| Номінальна частота обертання |
20 000 r/min |
|
| Гранична частота обертання |
10000 r/min |
|
| Розрахунковий коефіцієнт | kr |
0.025 |
| Розрахунковий коефіцієнт | f0 |
13.8 |
МАССА
| Маса підшипника |
0.3 kg |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SNR |
| Країна виробник | Франція |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Висота | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 72 мм |
- Ціна: 315 ₴
