
- Немає в наявності
Підшипник 6206EEC3 (70-180206) SNR
299 ₴
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
Підшипник 6206 EE C3 (розмір 30x62x16)
Виробник: SNR
Тип підшипника: кульковий однорядний
Внутрішній діаметр: d = 30 мм.
Зовнішній діаметр: D = 62 мм.
Ширина: B = 16 мм.
Ущільнювач підшипника: каучук, двусторонний
Аналоги: LEECE-NEVILLE 28892, NISSAN 38516-69800, TOYOTA 90363-30029, ГОСТ 70-180206, 84184390 NEW HOLLAND, 70-180206АС17 HARP, KG01476900 KVERNELAND, 025007 GERINGHOFF, 0002154670 CLAAS, 0002160840 CLAAS, 70-180206, 6206-2RSH/C3 SKF, 6206-C-2HRS-C3 FAG, 6206 2BRS C3 INA, 6206-2RSR-C3 ZVL, 6206 2RS C3 EZO, 6206 2RS C3 PFI, 6206 EE C3 SNR, 6206 LLB C3 NTN, 6206 VVC3E NSK, 6206 2R C3, 47PZC0412 FAG, LEECE-NEVILLE 28892, NISSAN 38516-69800, TOYOTA 90363-30029, ГОСТ 70-180206, 84184390 NEW HOLLAND, 70-180206АС17 HARP, KG01476900 KVERNELAND, 025007 GERINGHOFF, 0002154670 CLAAS, 0002160840 CLAAS, 6206-2RS C3, 6206 2RS C3, 6206-2RS/C3, 6206 2RS/C3. 62062RSC3 FG KOYO, 6206-EEC3 SNR, 6206-EE C3 SNR, 6206-2RS1/C3 SKF
РОЗМІРИ
| Марка | SNR |
| d — Внутрішній діаметр | 30 mm |
| D - Зовнішній діаметр | 62 mm |
| B — Ширина підшипника/внутрішнього кільця | 16 mm |
| d1 — Зовнішній діаметр внутрішнього кільця | 38,8 mm |
| D1 — Внутрішній діаметр зовнішнього кільця | 54,4 mm |
| rs — Мінімальний радіус галтелі | 1 mm |
| Клас радіального проміжку | С3 |
| Вага | 0,202 kg |
ВИРОТКІСТЬ
| З - Динамічна вантажність | 20,5 kN |
| C0 — Статична вантажність | 11,3 kN |
| Cu — Граничне стомлене навантаження | 0,51 kN |
| f0 — Коефіцієнт | 13.8 |
| Nlim — Гранична частота обертання | 7500 tr/min |
| Tmin — Мін. робоча температура | 243,15 °K |
| Tmax — Макс. робоча температура | 393,15 °K |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SNR |
| Країна виробник | Франція |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Висота | 16 мм |
| Зовнішній діаметр | 62 мм |
- Ціна: 299 ₴
