
- Немає в наявності
- Код: 66660281
Підшипник 6204 ZZ C3 (70-80204) SNR
190 ₴
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
Підшипник 6204 ZZ C3 (розмір 20x47x14)
Виробник: SNR
Тип підшипника:кульковий однорядний
Внутрішній діаметр:d = 20 мм.
Зовнішній діаметр:D= 47 мм.
Ширина:B = 14 мм.
Ущільнювач підшипника: металеві захисні шайби
Аналоги: 70-80204 ГОСТ, 6204-C-2Z-C3 FAG, 6204-2Z/C3 SKF, 6204-2ZR C3 ZVL, 6204ZZ C3 NSK, 6204ZZC3 SNR, 6204ZZC3/5K NTN, 190003311104 NEW HOLLAND, 87000620412 ORORS, 3198585 LEMKEN, 0002359110 CLAAS, 000JD103630 CLAAS, 235426 CLAAS, 000235426 CLAAS, 235426.0 CLAAS
Технічні характеристики
РОЗМІРИ
| d |
20 mm |
Діаметр отвору |
|---|---|---|
| D |
47 mm |
Зовнішній діаметр |
| B |
14 mm |
Ширина |
| d1 |
≈28.8 mm |
Діаметр заплеска внутрішнього кільця |
| D2 |
≈40.59 mm |
Діаметр виточки на заплечику зовнішнього кільця |
| r1,2 |
min.1 mm |
Розмір фаски зовнішнього кільця |
РОЗМІРИ ОПОРИ
| da |
min.25.6 mm |
Діаметр опори на валу |
|---|---|---|
| da |
max.28.7 mm |
Діаметр опори на валу |
| Da |
max.41.4 mm |
Діаметр опори в корпусі |
| ra |
max.1 mm |
Радіус галтелі |
РОЗЧАТНІ ДАНІ
| Номінальна динамічна вантажність | C |
13.5 kN |
|---|---|---|
| Номінальна статична вантажність | C0 |
6.55 kN |
| Межа втомленої міцності | Pu |
0.28 kN |
| Номінальна частота обертання |
32 000 r/min |
|
| Гранична частота обертання |
17 000 r/min |
|
| Розрахунковий коефіцієнт | kr |
0.025 |
| Розрахунковий коефіцієнт | f0 |
13 |
МАССА
| Маса підшипника |
0.11 kg |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SNR |
| Країна виробник | Франція |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 20 мм |
| Висота | 14 мм |
| Зовнішній діаметр | 47 мм |
- Ціна: 190 ₴
