
- Немає в наявності
Підшипник 6204 2RS C3 (180204) KOYO
242 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 6204 2RS C3 (розмір 20x47x14)
Виробник: KOYO
Тип підшипника:кульковий однорядний
Внутрішній діаметр:d= 20мм.
Зовнішній діаметр:D= 47мм.
Ширина:B= 14мм.
Вручник підшипника: каучук, двусторонний
Аналоги: CATERPILLAR 7F9993, DELCO 904793, JOHN DEERE JD30071, LEECE-NEVILLE 28441, MAZDA 0208-78-736, RENAULT 0770620423, 70-180204 ГОСТ, 6204 EE C3 SNR
Технічні характеристики
РОЗМЕРИ
| d |
20 mm |
Діаметр дірок |
|---|---|---|
| D |
47 mm |
Наручний діаметр |
| B |
14 mm |
Ширина |
| d1 |
≈28.8 mm |
Діаметр заплями внутрішнього кільця |
| D2 |
≈40.59 mm |
Діаметр витоки на держаку зовнішнього кільця |
| r1,2 |
min.1 mm |
Розмір держака зовнішнього персня |
РОЗМЕРИ ОПОРИ
| da |
min.25.6 mm |
Діаметр опори на валу |
|---|---|---|
| da |
max.28.7 mm |
Діаметр опори на валу |
| Da |
max.41.4 mm |
Діаметр опори в корпусі |
| ra |
max.1 mm |
Радіус галілеї |
ДИВІ ДАНІ
| Номінальна динамічна вантажопідйомність | C |
13.5 kN |
|---|---|---|
| Номінальна статична вантажопідйомність | C0 |
6.55 kN |
| Пригнічена міцність | Pu |
0.28 kN |
| Номінальна частота обертання |
32 000 r/min |
|
| Передова частота обертання |
17 000 r/min |
|
| Обчислений коефіцієнт | kr |
0.025 |
| Обчислений коефіцієнт | f0 |
13 |
Маса
| Маса підшипника |
0.11 kg |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KOYO |
| Країна виробник | Японія |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 14 мм |
| Висота | 20 мм |
| Зовнішній діаметр | 47 мм |
- Ціна: 242 ₴
