
- Немає в наявності
Підшипник 6203 EE C3 (70-180203) SNR
186 ₴
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
Підшипник 6203 EE C3 (розмір 17x40x12)
Виробник: SNR
Тип підшипника:кульковий однорядний
Внутрішній діаметр:d=17 мм.
Зовнішній діаметр:D= 40 мм.
Ширина:B = 12 мм.
Ущільнювач підшипника: каучук, двусторонний
Аналоги: BOSCH 1-900-905-227, BOSCH 1-900-905-271, BOSCH 1-900-905-273, BOSCH 1900-905-277, DELCO 10469092, DELCO 10473403, FORD C9ZZ-10094-A, LEECE-NEVILLE 26853, MOTORCRAFT GE-21, 11-1, PRESTOLITE 25-73, CARGO 140087, 70-180203, 6203-2RSH/C3 SKF, 6203-C-2HRS-C3 FAG, 6203 2BRS C3 INA, 6203-2RSR-C3 ZVL, 6203 2RS C3 EZO, 6203 2RS C3 PFI, 6203 EE C3 SNR, 6203 LLB C3 NTN, 6203 VVC3E NSK, 6203 2R C3
Технічні характеристики
РОЗМІРИ
| d |
17 mm |
Діаметр отвору |
|---|---|---|
| D |
40 mm |
Зовнішній діаметр |
| B |
12 mm |
Ширина |
| d2 |
≈21.75 mm |
Діаметр виточки внутрішнього кільця (великий торець) |
| D2 |
≈34.98 mm |
Діаметр виточки на заплечику зовнішнього кільця |
| r1,2 |
min.0.6 mm |
Розмір фаски зовнішнього кільця |
РОЗМІРИ ОПОРИ
| da |
min.21.2 mm |
Діаметр опори на валу |
|---|---|---|
| da |
max.22 mm |
Діаметр опори на валу |
| Da |
max.35.8 mm |
Діаметр опори в корпусі |
| ra |
max.0.6 mm |
Радіус галтелі |
РОЗЧАТНІ ДАНІ
| Номінальна динамічна вантажність | C |
9.95 kN |
|---|---|---|
| Номінальна статична вантажність | C0 |
4.75 kN |
| Межа втомленої міцності | Pu |
0.2 kN |
| Гранична частота обертання |
12 000 r/min |
|
| Розрахунковий коефіцієнт | kr |
0.025 |
| Розрахунковий коефіцієнт | f0 |
13.1 |
МАССА
| Маса підшипника |
0.067 kg |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SNR |
| Країна виробник | Франція |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Висота | 12 мм |
| Зовнішній діаметр | 40 мм |
- Ціна: 186 ₴
