
- Немає в наявності
- Код: 66660242
Підшипник 6200 EE C3 SNR
120 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 6200 EE C3 (розмір 10x30x9)
Виробник: SNR
Тип підшипника:кульковий однорядний
Внутрішній діаметр:d= 10мм.
Зовнішній діаметр:D= 30мм.
Ширина:B= 9ммм.
Вручник підшипника: каучук, двусторонний
РОЗМЕРИ ІЗДЕЛІЯ
| d - Внутрішній діаметр | 10 mm |
| D - Наручний діаметр | 30 mm |
| B - Ширина підшипника/середини | 9 mm |
| d1 - Наручний діаметр внутрішнього кільця | 14,9 mm |
| D1 - Внутрішній діаметр зовнішнього кільця | 24,5 mm |
| rs - Мінімальний радіус галтелі | 0,6 mm |
| Клас радиального зазору | Особливий C3 |
| Вага | 0,031 kg |
| Марка | SNR |
ЗАВДАННЯ
| C - Динамічна вантажопідйомність | 6,3 kN |
| C0 — Статична вантажопідйомність | 2,65 kN |
| Cu - Пересторога стомлюваність | 0,12 kN |
| f0 - Коефіцієнт | 12.2 |
| Nlim - предальна частота обертання | 19000 tr/min |
| Tmin - Мін. Робоча температура | -30 °C |
| Tmax - Макс. робоча температура | 120 °C |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SNR |
| Країна виробник | Франція |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 10 мм |
| Висота | 9 мм |
| Зовнішній діаметр | 30 мм |
- Ціна: 120 ₴
