
- Немає в наявності
- Код: 66660176
Підшипник 6004 EE C3 (70-180104) SNR
167 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 6004 EE C3 (розмір 20x42x12)
Виробник: SNR
Тип підшипника: кульковий однорядний
Внутрішній діаметр: d = 20 мм.
Зовнішній діаметр: D= 42 мм.
Ширина: B = 12 мм.
Ущільнювач підшипника: каучук, двусторонний
Аналоги: CLAAS 216039.0, BMW 32411125518, FIAT 9934626, HITACHI 2114-45502, JOHN DEERE JD 30049, NIPPONDENSO 949100-0240, NISSAN 23363-M4900, THERMOKING 77-1580, 70-180104, BMW 32411125518, FIAT 9934626, HITACHI 2114-45502, JOHN DEERE JD 30049, NIPPONDENSO 949100-0240, NISSAN 23363-M4900, THERMOKING 77-1580, 6004 2RS H/C3 SKF, 6004 2RS LTN9/C3 VT162 SKF, 6004 C 2HRS C3 FAG, 6004 2RSR C3 ZKL, 6004 2RS C3 PFI, 6004 EE C3
РОЗМІРИ
| Марка | SNR |
| d — Внутрішній діаметр | 20 mm |
| D - Зовнішній діаметр | 42 mm |
| B — Ширина підшипника/внутрішнього кільця | 12 mm |
| d1 — Зовнішній діаметр внутрішнього кільця | 26,3 mm |
| D1 — Внутрішній діаметр зовнішнього кільця | 37,3 mm |
| rs — Мінімальний радіус галтелі | 0,6 mm |
| Клас радіального проміжку | С3 |
| Вага | 0,068 kg |
ВИРОТКІСТЬ
| З - Динамічна вантажність | 9,9 kN |
| C0 — Статична вантажність | 5,1 kN |
| Cu — Граничне стомлене навантаження | 0,23 kN |
| f0 — Коефіцієнт | 13.9 |
| Nlim — Гранична частота обертання | 11000 tr/min |
| Tmin — Мін. робоча температура | 243,15 °K |
| Tmax — Макс. робоча температура | 393,15 °K |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SNR |
| Країна виробник | Франція |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 20 мм |
| Висота | 12 мм |
| Зовнішній діаметр | 42 мм |
- Ціна: 167 ₴
