
- Немає в наявності
- Код: 66660175
Підшипник 6004 EE (180104) SNR
158 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 6004 EE (розмір 20x42x12)
Виробник: SNR
Тип підшипника: кульковий однорядний
Внутрішній діаметр: d= 20 мм.
Зовнішній діаметр: D= 42 мм.
Ширина: B= 12мм.
Ущільнювач підшипника: каучук, двусторонний
Аналоги: 180104, 6004 2RSH SKF, 6004-C-2HRS FAG, 6004-2RSR ZVL, 6004 2RS INA, 6004 2RS 6004 EE SNR, 6004 LLB/5K NTN, 6004 2RS FLT, 6004 VV NSK, 6004 DDU PPL, 6004 DDU NSK
РОЗМІРИ
| Марка | SNR |
| d — Внутрішній діаметр | 20 mm |
| D - Зовнішній діаметр | 42 mm |
| B — Ширина підшипника/внутрішнього кільця | 12 mm |
| d1 — Зовнішній діаметр внутрішнього кільця | 26,3 mm |
| D1 — Внутрішній діаметр зовнішнього кільця | 37,3 mm |
| rs — Мінімальний радіус галтелі | 0,6 mm |
| Клас радіального проміжку | С0 |
| Вага | 0,068 kg |
ВИРОТКІСТЬ
| З - Динамічна вантажність | 9,9 kN |
| C0 — Статична вантажність | 5,1 kN |
| Cu — Граничне стомлене навантаження | 0,23 kN |
| f0 — Коефіцієнт | 13.9 |
| Nlim — Гранична частота обертання | 11000 tr/min |
| Tmin — Мін. робоча температура | 243,15 °K |
| Tmax — Макс. робоча температура | 393,15 °K |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SNR |
| Країна виробник | Франція |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 20 мм |
| Висота | 12 мм |
| Зовнішній діаметр | 42 мм |
- Ціна: 158 ₴
