
- Немає в наявності
- Код: 66660171
Підшипник 6003 ZZ C3 SNR
105 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 6003 ZZ C3 (размер 17x35x10)
Виробник: SNR
Тип підшипника: кульковий однорядний
Внутрішній діаметр: d=17 мм.
Зовнішній діаметр: D = 35 мм.
Ширина: B = 10 мм.
Ущільнювач підшипника: металеві захисні шайби
РОЗМІРИ
| Марка | SNR |
| d — Внутрішній діаметр | 17 mm |
| D - Зовнішній діаметр | 35 mm |
| B — Ширина підшипника/внутрішнього кільця | 10 mm |
| d1 — Зовнішній діаметр внутрішнього кільця | 21,3 mm |
| D1 — Внутрішній діаметр зовнішнього кільця | 31,3 mm |
| rs — Мінімальний радіус галтелі | 0,3 mm |
| Клас радіального проміжку | C3 Спеціальний |
| Вага | 0,037 kg |
ВИРОТКІСТЬ
| З - Динамічна вантажність | 6,3 kN |
| C0 — Статична вантажність | 3,25 kN |
| Cu — Граничне втомлене навантаження | 0,15 kN |
| f0 — Коефіцієнт | 14.4 |
| Nref — Базова частота обертання | 20000 tr/min |
| Nlim — Гранична частота обертання | 28000 tr/min |
| Tmin — Мін. робоча температура | -30 °C |
| Tmax — Макс. робоча температура | 120 °C |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SNR |
| Країна виробник | Франція |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Висота | 10 мм |
| Зовнішній діаметр | 35 мм |
- Ціна: 105 ₴
