
- Немає в наявності
- Код: 66660143
Підшипник 60/22 ZZ NTN
387 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 60/22-ZZ (розмір 22x44x12)
Виробник: NTN
Тип підшипника:кульковий однорядний
Внутрішній діаметр:d= 22 мм.
Зовнішній діаметр:D= 44 мм.
Ширина:B= 12 мм.
Вручник підшипника: металл, двусторонний
РОЗМЕРИ
| d - Внутрішній діаметр | 22 mm |
| D - Наручний діаметр | 44 mm |
| B - Ширина підшипника/середини | 12 mm |
| rs - Мінімальний радіус галтелі | 0,6 mm |
| Вага | 0,074 kg |
| Марка | NTN |
ЗАВДАННЯ
| C - Динамічна вантажопідйомність | 10,4 kN |
| C0 — Статична вантажопідйомність | 5,05 kN |
| Cu - Пересторога стомлюваність | 0,395 kN |
| f0 - Коефіцієнт | 13.9 |
| Nlim - Проста швидкість змащування консистентною маскою | 10000 tr/min |
| Tmin - Мін. Робоча температура | -25 °C |
| Tmax - Макс. робоча температура | 110 °C |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NTN |
| Країна виробник | Японія |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 24 мм |
| Висота | 12 мм |
| Зовнішній діаметр | 44 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Захисний ущільнювач | Метал |
- Ціна: 387 ₴
