
- В наявності
- Код: 66660136
Підшипник 4T-387/382A NTN
943 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 4T-387/382A
Виробник: NTN
Тип підшипника: конічний роликовий радіально-упорний
Внутрішній діаметр: d= 57,15 мм.
Зовнішній діаметр: D= 96,838 мм.
Ширина: B = 21 мм.
Аналоги: CASE IH 105497H, CASE IH 52843V, CHRYSLER 118542, FORD 80049029, FORD 81716984, IHC 105504H, IHC 402353R91, IHC 675709R91, JOHN DEERE JD7425 (CUP), JOHN DEERE JD8103 (CONE), TIMKEN 387-382A, 387/382A, 387/2A
РОЗМІРИ
| d — Внутрішній діаметр | 57,15 mm |
| D - Зовнішній діаметр | 96,838 mm |
| B — Ширина підшипника/внутрішнього кільця | 21,946 mm |
| C — Ширина зовнішнього кільця | 15,875 mm |
| T — Загальна ширина | 21 mm |
| d1 — Зовнішній діаметр внутрішнього кільця | 75 mm |
| а — Точка застосунку навантаження на осі | 17,9 mm |
| Вага | 0,582 kg |
ВИРОТКІСТЬ
| З - Динамічна вантажність | 86,5 kN |
| C0 — Статична вантажність | 96,5 kN |
| Cu — Граничне стомлене навантаження | 11,8 kN |
| A2 — Коефіцієнт матеріалу | 1 |
| е - Коэффициент | 0.35 |
| Y0 — коефіцієнт статичного осьового навантаження | 0.93 |
| Y2 — Коефіцієнт осьового навантаження | 1.69 |
| Nlim — Гранична швидкість під час змащування олією | 5000 tr/min |
| Nlim — Гранична швидкість під час змащування консистентним мастилом | 3700 tr/min |
| Tmin — Мін. робоча температура | -40 °C |
| Tmax — Макс. робоча температура | 120 °C |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NTN |
| Країна виробник | Японія |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 57.15 мм |
| Висота | 21 мм |
| Зовнішній діаметр | 96.83 мм |
- Ціна: 943 ₴
