
- В наявності
- Код: 66660131
Підшипник 4T-3579/3525 (3579/25) NTN
975 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 4T-3579/3525
Виробник: NTN
Тип підшипника: конічний роликовий радіально-упорний
Внутрішній діаметр: d= 42,863 мм.
Зовнішній діаметр: D= 87,313 мм.
Ширина: B = 30,163 мм.
Аналоги: TOYOTA 90368-42045, 3579/25 PFI
РОЗМІРИ
| d — Внутрішній діаметр | 42,862 mm |
| D - Зовнішній діаметр | 87,312 mm |
| B — Ширина підшипника/внутрішнього кільця | 30,886 mm |
| C — Ширина зовнішнього кільця | 23,812 mm |
| T — Загальна ширина | 30,162 mm |
| d1 — Зовнішній діаметр внутрішнього кільця | 63,6 mm |
| а — Точка застосунку навантаження на осі | 20,162 mm |
| Вага | 0,807 kg |
ВИРОТКІСТЬ
| З - Динамічна вантажність | 104 kN |
| C0 — Статична вантажність | 117 kN |
| Cu — Граничне стомлене навантаження | 14,3 kN |
| A2 — Коефіцієнт матеріалу | 1 |
| е - Коэффициент | 0.31 |
| Y0 — коефіцієнт статичного осьового навантаження | 1.08 |
| Y2 — Коефіцієнт осьового навантаження | 1.96 |
| Nlim — Гранична швидкість під час змащування олією | 5900 tr/min |
| Nlim — Гранична швидкість під час змащування консистентним мастилом | 4400 tr/min |
| Tmin — Мін. робоча температура | -40 °C |
| Tmax — Макс. робоча температура | 120 °C |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NTN |
| Країна виробник | Японія |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 42.863 мм |
| Висота | 30.163 мм |
| Зовнішній діаметр | 87.313 мм |
- Ціна: 975 ₴
