
- В наявності
- Код: 66660114
Підшипник 4T-33010 NTN
1 524 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 4T-33010 розмір (50x80x24)
Виробник: NTN
Тип підшипника: Бактерійний конічний
Внутрішній діаметр: d=50м.
Зовнішній діаметр: D= 80мм.
Ширина: B= 24ммм.
РОЗМЕРИ
| d - Внутрішній діаметр | 50 mm |
| D - Наручний діаметр | 80 mm |
| B - Ширина підшипника/середини | 24 mm |
| C - Ширина зовнішнього кільця | 19 mm |
| T - Загальна ширина | 24 mm |
| d1 - Наручний діаметр внутрішнього кільця | 65,5 mm |
| а - Точка програми навантаження на осі | 17,5 mm |
| rs - Мінімальний радіус галтелі | 1 mm |
| r1s - Мінімальний радіус галтелі | 1 mm |
| Вага | 0,44 kg |
| Позначення ISO355 | T2CE050 |
| Марка | NTN |
ЗАВДАННЯ
| C - Динамічна вантажопідйомність | 77,5 kN |
| C0 — Статична вантажопідйомність | 103 kN |
| Cu - Пересторога стомлюваність | 12,6 kN |
| A2 - Коефіцієнт матеріалу | 1 |
| е - Коэффициент | 0.32 |
| Y0 — коефіцієнт статичного осіття | 1.04 |
| Y2 - Коефіцієнт осівового навантаження | 1.9 |
| Nlim - Проста швидкість змазування маслом | 5800 tr/min |
| Nlim - Проста швидкість змащування консистентною маскою | 4400 tr/min |
| Tmin - Мін. Робоча температура | -40 °C |
| Tmax - Макс. робоча температура | 120 °C |
| FTF - Власна частота сепаратора (60 об./мін). | 0,447 Hz |
| BSF - Власна частота бігових доріжок (60 об./мін). | 9,061 Hz |
| BPFO - Власна частота зовнішнього кільця (60 об./мін). | 10,719 Hz |
| BPFI - Власна частота внутрішнього кільця (60 об./мін). | 13,281 Hz |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NTN |
| Країна виробник | Японія |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 50 мм |
| Висота | 24 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
- Ціна: 1 524 ₴
