
Топ продаж
- Готово до відправки
- Код: 22220099
Підшипник 4T-32007X NTN
646 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 4T-32007 (розміри 35x62x18)
Виробник: NTN
Тип підшипника: конічний роликовий радіально-упорний
Внутрішній діаметр: d = 35 мм.
Зовнішній діаметр: D = 62 мм.
Ширина: B = 18 мм.
Аналоги: Asia Motors AA10027350, BPW 0264063500, FAG 32007X, FAG 713678500, FAG 713630480, FAG 713630500, Ford 92VB-1215-AA, GM 94027664, Honda 91122PH8008, Isuzu 5098120390, Isuzu 5098120420, John Deere AL112628, Mazda 018027305, NTN 4T-32007X, Renault 7703090341
РОЗМІРИ
| Марка | NTN |
| d — Внутрішній діаметр | 35 mm |
| D - Зовнішній діаметр | 62 mm |
| B — Ширина підшипника/внутрішнього кільця | 18 mm |
| C — Ширина зовнішнього кільця | 14 mm |
| T — Загальна ширина | 18 mm |
| d1 — Зовнішній діаметр внутрішнього кільця | 49,5 mm |
| а — Точка застосунку навантаження на осі | 15,5 mm |
| rs — Мінімальний радіус галтелі | 1 mm |
| r1s — Мінімальний радіус галтелі | 1 mm |
| Вага | 0,223 kg |
| Позначення ISO355 | T4CC035 |
ВИРОТКІСТЬ
| З - Динамічна вантажність | 46 kN |
| C0 — Статична вантажність | 52,5 kN |
| Cu — Граничне стомлене навантаження | 6,4 kN |
| A2 — Коефіцієнт матеріалу | 1 |
| е - Коэффициент | 0.45 |
| Y0 — коефіцієнт статичного осьового навантаження | 0.73 |
| Y2 — Коефіцієнт осьового навантаження | 1.32 |
| Nlim — Гранична швидкість під час змащування олією | 8100 tr/min |
| Nlim — Гранична швидкість під час змащування консистентним мастилом | 6100 tr/min |
| Tmin — Мін. робоча температура | -40 °C |
| Tmax — Макс. робоча температура | 120 °C |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NTN |
| Країна виробник | Японія |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Висота | 18 мм |
| Зовнішній діаметр | 62 мм |
| Основні | |
| Крос-номері | BPW 0264063500; Isuzu 5098120420; NTN 4T32007X; Renault 7703090341 |
- Ціна: 646 ₴
