
- В наявності
- Код: 66660090
Підшипник 4T-30308D (31308) NTN
1 681 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 4T-30308D (розміри 40x90x25,25)
Виробник: NTN
Тип підшипника: конічний роликовий радіально-упорний
Внутрішній діаметр: d= 40 мм.
Зовнішній діаметр: D= 90ммм.
Ширина: B= 25.25м.
Аналоги: Deutz-Fahr 1136396, Ford Tractors 28042230, John Deere ER027350, Kia L36327210, Kia 0136327210, New Holland 83985006, NTN 31308, NTN 4T-30308D, Timken 31308A, Toyota 90366-40004
РОЗМЕРИ
| d - Внутрішній діаметр | 40 mm |
| D - Наручний діаметр | 90 mm |
| B - Ширина підшипника/середини | 23 mm |
| C - Ширина зовнішнього кільця | 17 mm |
| T - Загальна ширина | 25,25 mm |
| d1 - Наручний діаметр внутрішнього кільця | 67 mm |
| а - Точка програми навантаження на осі | 29,5 mm |
| rs - Мінімальний радіус галтелі | 2 mm |
| r1s - Мінімальний радіус галтелі | 1,5 mm |
| Вага | 0,727 kg |
| Позначення ISO355 | T7FB040 |
| Марка | NTN |
ЗАВДАННЯ
| C - Динамічна вантажопідйомність | 85,5 kN |
| C0 — Статична вантажопідйомність | 85,5 kN |
| Cu - Пересторога стомлюваність | 10,4 kN |
| A2 - Коефіцієнт матеріалу | 1 |
| е - Коэффициент | 0.83 |
| Y0 — коефіцієнт статичного осіття | 0.4 |
| Y2 - Коефіцієнт осівового навантаження | 0.73 |
| Nlim - Проста швидкість змазування маслом | 5200 tr/min |
| Nlim - Проста швидкість змащування консистентною маскою | 3900 tr/min |
| Tmin - Мін. Робоча температура | -40 °C |
| Tmax - Макс. робоча температура | 120 °C |
| FTF - Власна частота сепаратора (60 об./мін). | 0,423 Hz |
| BSF - Власна частота бігових доріжок (60 об./мін). | 5,523 Hz |
| BPFO - Власна частота зовнішнього кільця (60 об./мін). | 6,761 Hz |
| BPFI - Власна частота внутрішнього кільця (60 об./мін). | 9,239 Hz |
| da max — максимальний діаметр бурика вала | 50 mm |
| db min - Мінімальний діаметр бурика вала | 50 mm |
| Da min - Мінімальний діаметр бурика корпуса | 71 mm |
| Da max — максимальний діаметр бурика корпуса | 81,5 mm |
| Db min - Мінімальний діаметр бурика корпуса | 107 mm |
| Ca - Мінімальний зазор | 3 mm |
| Cb — Мінімальна зазора | 8 mm |
| ra max — максимальний радіус галілеї | 2 mm |
| r1a - Максимальний радіус галілеї | 1,5 mm |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NTN |
| Країна виробник | Японія |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Висота | 25.25 мм |
| Зовнішній діаметр | 90 мм |
| Основні | |
| Код запчастини | 30308D |
- Ціна: 1 681 ₴
