
- В наявності
- Код: 66660088
Підшипник 4T-30307 NTN
1 026 ₴
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
Подшипник 4T-30307 (розміри 35x80x22,75)
Виробник: NTN
Тип підшипника: конічний роликовий радіально-упорний
Внутрішній діаметр: d = 35 мм.
Зовнішній діаметр: D= 80 мм.
Ширина: B = 22.75 мм.
Аналоги: ALFA ROMEO 290062275, ASIA MOTORS 0060427220, CITROEN 420439, DAIHATSU 9004366011, DEUTZ-FAHR 225600050, DEUTZ-FAHR 1109979, FAG 30307A, FIAT 26800350, FIAT 290062275, FORD D27Z4621A, GM 91173001, JOHN DEERE AW27510, IHC 3003906R1, IVECO 26800350, IVECO 8850842, MASSEY FERGUSON 1442253X1, MAZDA 060327141, MERCEDES-BENZ 0169813005, MERCEDES-BENZ A0169813005, NTN 4T-30307, RENAULT 7730307, SAF 01200001100, SAF 4200001100, SCANIA 177801, SKF VKHB2202, SKF 30307 J2/Q, SNR HDB047, SUZUKI 0926535002, TIMKEN 30307M, TIMKEN SET1030, TOYOTA 9036635015, TOYOTA 9760030307, VOLVO 11084
РОЗМІРИ
| Марка | NTN |
| d — Внутрішній діаметр | 35 mm |
| D - Зовнішній діаметр | 80 mm |
| B — Ширина підшипника/внутрішнього кільця | 21 mm |
| C — Ширина зовнішнього кільця | 18 mm |
| T — Загальна ширина | 22,75 mm |
| d1 — Зовнішній діаметр внутрішнього кільця | 55,5 mm |
| а — Точка застосунку навантаження на осі | 17 mm |
| rs — Мінімальний радіус галтелі | 2 mm |
| r1s — Мінімальний радіус галтелі | 1,5 mm |
| Вага | 0,535 kg |
| Позначення ISO355 | T2FB035 |
ВИРОТКІСТЬ
| З - Динамічна вантажність | 83 kN |
| C0 — Статична вантажність | 77 kN |
| Cu — Граничне стомлене навантаження | 9,4 kN |
| A2 — Коефіцієнт матеріалу | 1 |
| е - Коэффициент | 0.31 |
| Y0 — коефіцієнт статичного осьового навантаження | 1.05 |
| Y2 — Коефіцієнт осьового навантаження | 1.9 |
| N lim — Гранична швидкість під час змащування олією | 6600 tr/min |
| N lim — Гранична швидкість під час змащування консистентним мастилом | 5000 tr/min |
| Tmin — Мін. робоча температура | -40 °C |
| Tmax — Макс. робоча температура | 120 °C |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NTN |
| Країна виробник | Японія |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Висота | 22.75 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Основні | |
| Крос-номері | Citroen 420439; Daihatsu 9004366011; Fiat 26800350; Mazda 060327141; NTN 4T30307; SAF 4200001100; SKF 30307J2Q; SNR HDB047; Scania 177801; Suzuki 0926535002; TIMKEN SET1030; Toyota 9760030307; Volvo 11084 |
- Ціна: 1 026 ₴
