
- В наявності
- Код: 66660077
Підшипник 4T-30210 NTN
1 004 ₴
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
Підшипник 4T-30210 розмір 50x90x21,75
Виробник: NTN
Тип підшипника: конічний роликовий радіально-упорний
Внутрішній діаметр: d= 50 мм.
Зовнішній діаметр: D= 90 мм.
Ширина: B = 21,75 мм.
Аналоги: 7210 ГОСТ, BPW 02640185000, Claas 2358990, Deutz-Fahr 1104462, Evobus 0129819705, FAG 30210A, Fendt X619049041001, Honda 8944353550, Hyundai 5170145000, Iveco 26799980, John Deere JD37087, MAN 06124890049, MAN 06324890048, MAN 81934200218, MAN A0959130210, Mercedes-Benz 0129819705, Mercedes-Benz 0169813405, Mercedes-Benz A0169813405, Mitsubishi MB025006, Mitsubishi ML106375, Nissan 390503X1, Nissan 432109X500, NTN 4T-30210, Renault 0023431210, SKF 30210J2/Q, SKF VKHB2167, Timken 30210M, Timken S
РОЗМІРИ
| Марка | NTN |
| d — Внутрішній діаметр | 50 mm |
| D - Зовнішній діаметр | 90 mm |
| B — Ширина підшипника/внутрішнього кільця | 20 mm |
| C — Ширина зовнішнього кільця | 17 mm |
| T — Загальна ширина | 21,75 mm |
| d1 — Зовнішній діаметр внутрішнього кільця | 69 mm |
| а — Точка застосунку навантаження на осі | 19,5 mm |
| rs — Мінімальний радіус галтелі | 1,5 mm |
| r1s — Мінімальний радіус галтелі | 1,5 mm |
| Вага | 0,56 kg |
| Позначення ISO355 | T3DB050 |
ВИРОТКІСТЬ
| З - Динамічна вантажність | 85,5 kN |
| C0 — Статична вантажність | 93 kN |
| Cu — Граничне стомлене навантаження | 11,3 kN |
| A2 — Коефіцієнт матеріалу | 1 |
| е - Коэффициент | 0.42 |
| Y0 — коефіцієнт статичного осьового навантаження | 0.79 |
| Y2 — Коефіцієнт осьового навантаження | 1.43 |
| N lim — Гранична швидкість під час змащування олією | 5300 tr/min |
| N lim — Гранична швидкість під час змащування консистентним мастилом | 4000 tr/min |
| Tmin — Мін. робоча температура | -40 °C |
| Tmax — Макс. робоча температура | 120 °C |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NTN |
| Країна виробник | Японія |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 50 мм |
| Висота | 21.75 мм |
| Зовнішній діаметр | 90 мм |
- Ціна: 1 004 ₴
