
- Готово до відправки
- Код: 22220074
Підшипник 30207 NTN
643 ₴
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
Підшипник 30207 розмір 35x72x18,25
Виробник: NTN
Тип підшипника: конічний роликовий радіально-упорний
Внутрішній діаметр: d = 35 мм.
Зовнішній діаметр: D= 72 мм.
Ширина: B = 18,25 мм.
Аналоги: 7207 ГОСТ, Alfa Romeo 135632009, Audi 006311429, Bedford 714693, BPW 026403500, Citroen 89964, Claas 2359870, Chrysler MA125934, Dodge 53522-11104, FAG 30207M, Fiat 26799950, Ford 8575681, Hyundai 5352211000, Hyundai 95913207, IHC 3142398R91, INA 712148310, John Deere AE46875, Kia OW501-17-204, Kia W501-17-204, Lada 21082303036, Massey Ferguson 339481X1, Mazda W50117204, Mercedes-Benz 0089817405, Mercedes-Benz 0089817605, Mercedes-Benz 319981005, Mitsubishi 959130207, Mitsubishi MA125934, Nissan
РОЗМІРИ
| Марка | NTN |
| d — Внутрішній діаметр | 35 mm |
| D - Зовнішній діаметр | 72 mm |
| B — Ширина підшипника/внутрішнього кільця | 17 mm |
| C — Ширина зовнішнього кільця | 15 mm |
| T — Загальна ширина | 18,25 mm |
| d1 — Зовнішній діаметр внутрішнього кільця | 52,5 mm |
| а — Точка застосунку навантаження на осі | 15 mm |
| rs — Мінімальний радіус галтелі | 1,5 mm |
| r1s — Мінімальний радіус галтелі | 1,5 mm |
| Вага | 0,341 kg |
| Позначення ISO355 | T3DB035 |
ВИРОТКІСТЬ
| З - Динамічна вантажність | 61,5 kN |
| C0 — Статична вантажність | 61,5 kN |
| Cu — Граничне стомлене навантаження | 7,5 kN |
| A2 — Коефіцієнт матеріалу | 1 |
| е - Коэффициент | 0.37 |
| Y0 — коефіцієнт статичного осьового навантаження | 0.88 |
| Y2 — Коефіцієнт осьового навантаження | 1.6 |
| Nlim — Гранична швидкість під час змащування олією | 7400 tr/min |
| Nlim — Гранична швидкість під час змащування консистентним мастилом | 5500 tr/min |
| Tmin — Мін. робоча температура | -40 °C |
| Tmax — Макс. робоча температура | 120 °C |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NTN |
| Країна виробник | Японія |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Висота | 18.25 мм |
| Зовнішній діаметр | 72 мм |
- Ціна: 643 ₴
