
- Готово до відправки
- Код: 22220072
Підшипник 30206 NTN
516 ₴
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
Підшипник 30206 (розмір 30x62x17,25)
Виробник: NTN
Тип підшипника: конічний роликовий радіально-упорний
Внутрішній діаметр: d = 30 мм.
Зовнішній діаметр: D = 62 мм.
Ширина: B = 17.25 мм.
Аналоги: 7206 ГОСТ, Alfa Romeo 02920622030000, Alfa Romeo 60715582, Bedford 70840095, BPW 0264013000, Citroen 420962, Claas 25359860, FAG 30206A, FAG 713614010, FAG 713630450, Fiat 26799940, Ford D27Z1201A, Hyundai 43219-34140, IHC 711169R91, INA 712142010, Iveco 8197270, Iveco 8835016, Iveco 8857787, Iveco 9920193, John Deere JD10115, MAN 06324803600, MAN 06324890016, Mazda 9960-30-206, Mercedes-Benz 0069811505, Mercedes-Benz 0069812105, Mercedes-Benz 009811405, Mercedes-Benz 0007200030206, Mercedes
РОЗМІРИ
| Марка | NTN |
| d — Внутрішній діаметр | 30 mm |
| D - Зовнішній діаметр | 62 mm |
| B — Ширина підшипника/внутрішнього кільця | 16 mm |
| C — Ширина зовнішнього кільця | 14 mm |
| T — Загальна ширина | 17,25 mm |
| d1 — Зовнішній діаметр внутрішнього кільця | 45 mm |
| а — Точка застосунку навантаження на осі | 13,5 mm |
| rs — Мінімальний радіус галтелі | 1 mm |
| r1s — Мінімальний радіус галтелі | 1 mm |
| Вага | 0,236 kg |
| Позначення ISO355 | T3DB030 |
ВИРОТКІСТЬ
| З - Динамічна вантажність | 48,5 kN |
| C0 — Статична вантажність | 48 kN |
| Cu — Граничне стомлене навантаження | 5,9 kN |
| A2 — Коефіцієнт матеріалу | 1 |
| е - Коэффициент | 0.37 |
| Y0 — коефіцієнт статичного осьового навантаження | 0.88 |
| Y2 — Коефіцієнт осьового навантаження | 1.6 |
| Nlim — Гранична швидкість під час змащування олією | 8400 tr/min |
| Nlim — Гранична швидкість під час змащування консистентним мастилом | 6300 tr/min |
| Tmin — Мін. робоча температура | -40 °C |
| Tmax — Макс. робоча температура | 120 °C |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NTN |
| Країна виробник | Японія |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Висота | 17.25 мм |
| Зовнішній діаметр | 62 мм |
- Ціна: 516 ₴
