
- В наявності
- Код: 66660058
Підшипник 4T-2789/2720 NTN
866 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 4T-2789/2720
Виробник: NTN
Тип підшипника: конічний роликовий радіально-упорний
Внутрішній діаметр: d= 39,688 мм.
Зовнішній діаметр: D= 76,2 мм.
Ширина: B = 23,812 мм.
Аналоги: EVOBUS 0029812805, IHC 459452R91, IVECO 4023140, JOHN DEERE JD9013 (CONE) + JD7266 (CONE), MERCEDES-BENZ 0009081402, MERCEDES-BENZ 0029812705, MERCEDES-BENZ 0029812805, TIMKEN 2789/2720, 2789/2720 KOYO, 4T-2789/2720 NTN, 2789/2720 TIMKEN, 2789/2720 PFI, 2789/2720 FERSA, 2789/20 PFI
РОЗМІРИ
| d — Внутрішній діаметр | 39,688 mm |
| D - Зовнішній діаметр | 76,2 mm |
| B — Ширина підшипника/внутрішнього кільця | 25,654 mm |
| C — Ширина зовнішнього кільця | 19,05 mm |
| T — Загальна ширина | 23,812 mm |
| d1 — Зовнішній діаметр внутрішнього кільця | 55 mm |
| а — Точка застосунку навантаження на осі | 16,012 mm |
| Вага | 0,475 kg |
ВИРОТКІСТЬ
| З - Динамічна вантажність | 81 kN |
| C0 — Статична вантажність | 90,5 kN |
| Cu — Граничне стомлене навантаження | 11 kN |
| A2 — Коефіцієнт матеріалу | 1 |
| е - Коэффициент | 0.3 |
| Y0 — коефіцієнт статичного осьового навантаження | 1.09 |
| Y2 — Коефіцієнт осьового навантаження | 1.98 |
| Nlim — Гранична швидкість під час змащування олією | 6800 tr/min |
| Nlim — Гранична швидкість під час змащування консистентним мастилом | 5100 tr/min |
| Tmin — Мін. робоча температура | -40 °C |
| Tmax — Макс. робоча температура | 120 °C |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NTN |
| Країна виробник | Японія |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 39.688 мм |
| Висота | 23.812 мм |
| Зовнішній діаметр | 76.2 мм |
| Основні | |
| Крос-номері | TIMKEN 27892720 |
- Ціна: 866 ₴


