
- В наявності
- Код: 66660019
Підшипник 1309-KC3 NTN
2 674 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 1309K C3 (розмір 45x100x25)
Виробник: NTN
Тип підшипника: Об' єм радіальний дворядний
Внутрішній діаметр: d= 45ммм.
Зовнішній діаметр: D= 100мм.
Ширина: B= 25мм.
Аналоги: 70-111309 NF, 1309 KTVHC3 FAG, 1309SKC3 NTN
РОЗМЕРИ
| d - Внутрішній діаметр | 45 mm |
| D - Наручний діаметр | 100 mm |
| B - Ширина підшипника/середини | 25 mm |
| d1 - Наручний діаметр внутрішнього кільця | 63,9 mm |
| D1 - Внутрішній діаметр зовнішнього кільця | 83,1 mm |
| rs - Мінімальний радіус галтелі | 1,5 mm |
| Обозн. втулки | H309 |
| Клас радиального зазору | P0 Спеціальний |
| Клас точності | P0 |
| Вага | 0,944 kg |
| Марка | NTN |
ЗАВДАННЯ
| C - Динамічна вантажопідйомність | 37,4 kN |
| C0 — Статична вантажопідйомність | 12,7 kN |
| Cu - Пересторога стомлюваність | 0,58 kN |
| е - Коэффициент | 0.25 |
| Y0 — коефіцієнт статичного осіття | 2.66 |
| Y1 - Коефіцієнт осівового навантаження | 2.53 |
| Y2 - Коефіцієнт осівового навантаження | 3.92 |
| Nref - Базова частота обертання | 6800 tr/min |
| Nlim - предальна частота обертання | 9200 tr/min |
| Tmin - Мін. Робоча температура | -40 °C |
| Tmax - Макс. робоча температура | 120 °C |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NTN |
| Країна виробник | Японія |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Висота | 25 мм |
| Зовнішній діаметр | 100 мм |
- Ціна: 2 674 ₴
