
- Немає в наявності
- Код: 77770398
Підшипник 6308 NR C3 PFI USA
943 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 6308 NR розмір 40x90x23
Характерики
| Виробник | PFI |
| Внутр. діаметр d, мм | 40 |
| діаметр D, мм | 90 |
| Ширина B, мм | 23 |
| Тип підшипника | відкрито |
| Конструктивні особливості | з канавкою під стопорне кільце |
| Номінальна динамічна вантажопідйомність, кН | 42.3 |
| Номінальна статична вантажопідйомність, кН | 24 |
| Значення C, мм | 3.28 |
| Ширина канавки під стопорне кільце, мм | 2.7 |
| Порожня кулька | SP 90 |
| Проста частота обертання, про/мін | 11000 |
| Маса, кг | 0.62 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PFI Bearings |
| Країна виробник | США |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Висота | 23 мм |
| Зовнішній діаметр | 90 мм |
- Ціна: 943 ₴
