
- Немає в наявності
Підшипник 63800 2RS ZSG
32 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 63800 2RS (розмір 10x19x7)
Виробник: ZSG
Тип підшипника: кульковий однорядний
Внутрішній діаметр: d= 10мм.
Зовнішній діаметр: D= 19мм.
Ширина: B= 7мм.
Ущільнювач підшипника: каучук, двосторонній
Технічні характеристики
РОЗМІРИ
| d |
10 mm |
|
|---|---|---|
| D |
19 mm |
|
| B |
7 mm |
|
| d2 |
≈ 11.8 mm |
|
| D2 |
≈ 17.15 mm |
|
| r1,2 |
min. 0.3 mm |
РОЗМІРИ ОПОРИ
| da |
min. 11.5 mm |
|
|---|---|---|
| da |
max. 11.5 mm |
|
| Da |
max. 17.5 mm |
|
| ra |
max. 0.3 mm |
РОЗРАХУНКОВІ ДАНІ
| Номінальна динамічна вантажопідйомність | C |
1.48 kN |
|---|---|---|
| Номінальна статична вантажопідйомність | C0 |
0.83 kN |
| Межа втомної міцності | Pu |
0.036 kN |
| Гранична частота обертання |
22000 r/min |
|
| Розрахунковий коефіцієнт | kr |
0.02 |
| Розрахунковий коефіцієнт | f0 |
14.8 |
МАСА
| Маса підшипника |
0.0071 kg |
|---|
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Внутрішній діаметр | 10 мм |
| Висота | 7 мм |
| Зовнішній діаметр | 19 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип підшипника ковзання | кульковий радіальний однорядний |
- Ціна: 32 ₴
