
- В наявності
- Код: 99998256
Підшипник 30206 (7206) FO
92 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 30206 (розмір 30x62x17,25)
Виробник: FO
Тип підшипника: конічний роликовий радіально-упорний
Внутрішній діаметр: d = 30 мм.
Зовнішній діаметр: D = 62 мм.
Ширина: B = 17.25 мм.
РОЗМІРИ
| d |
30 mm |
Діаметр отвору |
|---|---|---|
| D |
62 mm |
Зовнішній діаметр |
| T |
17.25 mm |
Загальна ширина підшипника |
| d1 |
≈45.3 mm |
Діаметр заплеска внутрішнього кільця |
| B |
16 mm |
Ширина внутрішнього кільця |
| C |
14 mm |
Ширина зовнішнього кільця |
| r1,2 |
min.1 mm |
Радіус заокруглення внутрішнього кільця |
| r3,4 |
min.1 mm |
Радіус заокруглення зовнішнього кільця |
| a |
13.65 mm |
Відстань до точки тиску |
РОЗМІРИ ОПОРИ
| da |
max.38 mm |
Діаметр опори на валу |
|---|---|---|
| db |
min.37 mm |
Діаметр опори на валу |
| Da |
min.53 mm |
Діаметр опори в корпусі |
| Da |
max.56 mm |
Діаметр опори в корпусі |
| Db |
min.57 mm |
Діаметр опори в корпусі |
| Ca |
min.2 mm |
Опора в корпусі — осьовий простір на великому торці/з обох боків зовнішнього кільця |
| Cb |
min.3 mm |
Опора в корпусі — осьовий простір на малому торці/з обох боків зовнішнього кільця |
| ra |
max.1 mm |
Радіус галтелі |
| rb |
max.1 mm |
Радіус галтелі |
РОЗЧАТНІ ДАНІ
| Номінальна динамічна вантажність | C |
50 kN |
|---|---|---|
| Номінальна статична вантажність | C0 |
44 kN |
| Межа втомленої міцності | Pu |
4.8 kN |
| Номінальна частота обертання |
9 000 r/min |
|
| Гранична частота обертання |
11 000 r/min |
|
| Розрахунковий коефіцієнт | e |
0.37 |
| Розрахунковий коефіцієнт | Y |
1.6 |
| Розрахунковий коефіцієнт | Y0 |
0.9 |
МАССА
| Маса підшипника |
0.23 kg |
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Висота | 17.25 мм |
| Зовнішній діаметр | 62 мм |
- Ціна: 92 ₴

