
- Немає в наявності
- Код: 66663668
Підшипник 4T-32011 (2007111) NTN
1 129 ₴
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
Подшипник 4T-32011X (розміри 55x90x23)
Виробник: NTN
Тип підшипника: конічний роликовий радіально-упорний
Внутрішній діаметр: d=55 мм.
Зовнішній діаметр: D= 90 мм.
Ширина: B = 23 мм.
Аналоги: 2007211 ГОСТ, Citroen 3350.24, FAG 713630550, FAG 7133690470, FAG 713668040, FAG 32011X, Fiat 9597066, Honda 91121PR8008, Iveco 1101597, Iveco 42470854, Iveco 7162191, Iveco 8169268, Kia KayB60-011, MAN 8193420-95, Madza 99za 991071, Meen 0009809002, Mercedes-Benz 0029811305, Mercedes-Benz 0099814505, Mitsubishi MB161154, Mitsubishi MH043164, Nissan 43215T8000, Nissan 43210-9X501, Renault 5000392237, SKF VKBA3428, SKF VKBA 1393, SKF VKBA6700, SKF VKHB2060, SNR HD059, SNR R140.81, SNR R
РОЗМІРИ
| Марка | NTN |
| d — Внутрішній діаметр | 55 mm |
| D - Зовнішній діаметр | 90 mm |
| B — Ширина підшипника/внутрішнього кільця | 23 mm |
| C — Ширина зовнішнього кільця | 17,5 mm |
| T — Загальна ширина | 23 mm |
| d1 — Зовнішній діаметр внутрішнього кільця | 74 mm |
| а — Точка застосунку навантаження на осі | 20 mm |
| rs — Мінімальний радіус галтелі | 1,5 mm |
| r1s — Мінімальний радіус галтелі | 1,5 mm |
| Вага | 0,56 kg |
| Позначення ISO355 | T3CC055 |
ВИРОТКІСТЬ
| З - Динамічна вантажність | 89 kN |
| C0 — Статична вантажність | 118 kN |
| Cu — Граничне стомлене навантаження | 14,4 kN |
| A2 — Коефіцієнт матеріалу | 1 |
| е - Коэффициент | 0.41 |
| Y0 — коефіцієнт статичного осьового навантаження | 0.81 |
| Y2 — Коефіцієнт осьового навантаження | 1.48 |
| Nlim — Гранична швидкість під час змащування олією | 5400 tr/min |
| Nlim — Гранична швидкість під час змащування консистентним мастилом | 4000 tr/min |
| Tmin — Мін. робоча температура | -40 °C |
| Tmax — Макс. робоча температура | 120 °C |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NTN |
| Країна виробник | Японія |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 55 мм |
| Висота | 23 мм |
| Зовнішній діаметр | 90 мм |
| Основні | |
| Крос-номері | Citroen 335024; Fiat 9597066; Kia K996032011; MAN 81934200295; Mazda 996032011; Mitsubishi MH043164; NTN 4T32011X; Nissan 432109X501; Renault 5000392237; SKF VKHB2060; SNR R14081 |
- Ціна: 1 129 ₴
