
- Немає в наявності
Підшипник 6204 EE C3 (70-180204) SNR
168 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Подшипник 6204EEC3 (размер 20x47x14)
Виробник: SNR
Тип підшипника: кульковий однорядний
Внутрішній діаметр:d = 20 мм.
Зовнішній діаметр:D= 47 мм.
Ширина:B = 14 мм.
Ущільнювач підшипника: каучук, двусторонний
Аналоги: 70-180204, 6204-2RSH/C3 SKF, 6204-C-2HRS-C3 FAG, 6204 2BRS C3 INA, 6204-2RSR-C3 ZVL, 6204 2RS C3 EZO, 6204 2RS C3 PFI, 6204 EE C3 SNR, 6204 LLB C3 NTN, 6204 VVC3E NSK, 6204 2R C3, CATERPILLAR 7F9993, DELCO 904793, JOHN DEERE JD30071, LEECE-NEVILLE 28441, MAZDA 0208-78-736, RENAULT 0770620423
РОЗМІРИ
| Марка | SNR |
| d — Внутрішній діаметр | 20 mm |
| D - Зовнішній діаметр | 47 mm |
| B — Ширина підшипника/внутрішнього кільця | 14 mm |
| d1 — Зовнішній діаметр внутрішнього кільця | 26,5 mm |
| D1 — Внутрішній діаметр зовнішнього кільця | 41,7 mm |
| rs — Мінімальний радіус галтелі | 1 mm |
| Клас радіального проміжку | C3 |
| Вага | 0,1 kg |
ВИРОТКІСТЬ
| З - Динамічна вантажність | 14,4 kN |
| C0 — Статична вантажність | 6,7 kN |
| Cu — Граничне стомлене навантаження | 0,3 kN |
| f0 — Коефіцієнт | 12.6 |
| Nlim — Гранична частота обертання | 11000 tr/min |
| Tmin — Мін. робоча температура | -30 °C |
| Tmax — Макс. робоча температура | 120 °C |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SNR |
| Країна виробник | Франція |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 20 мм |
| Висота | 14 мм |
| Зовнішній діаметр | 47 мм |
- Ціна: 168 ₴
