
- Готово до відправки
- Код: 44448420
Підшипник 6201-2RS / 180201 (12x32x10) CX POLAND
23 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 6201 2RS (розмір 12x32х10)
Виробник: CX
Тип підшипника: кульковий однорядний
Внутрішній діаметр: 12 мм
Зовнішній діаметр: 32 мм
Ширина: 10 мм
Матеріал тіла гойдання: Підшипникова сталь
Матеріал сепаратора: Сталь
Матеріал персня: Підшипникова сталь
Перегляд підшипника: гойдання
Вручник підшипника: каучук
Технічні характеристики
РОЗМЕРИ
| d |
12 mm |
Діаметр дірок |
|---|---|---|
| D |
32 mm |
Наручний діаметр |
| B |
10 mm |
Ширина |
| d1 |
≈18.45 mm |
Діаметр заплями внутрішнього кільця |
| D2 |
≈27.34 mm |
Діаметр витоки на держаку зовнішнього кільця |
| r1,2 |
min.0.6 mm |
Розмір держака зовнішнього персня |
РОЗМЕРИ ОПОРИ
| da |
min.16.2 mm |
Діаметр опори на валу |
|---|---|---|
| da |
max.18.4 mm |
Діаметр опори на валу |
| Da |
max.27.8 mm |
Діаметр опори в корпусі |
| ra |
max.0.6 mm |
Радіус галілеї |
ДИВІ ДАНІ
| Номінальна динамічна вантажопідйомність | C |
7.28 kN |
|---|---|---|
| Номінальна статична вантажопідйомність | C0 |
3.1 kN |
| Пригнічена міцність | Pu |
0.132 kN |
| Номінальна частота обертання |
50 000 r/min |
|
| Передова частота обертання |
26 000 r/min |
|
| Обчислений коефіцієнт | kr |
0.025 |
| Обчислений коефіцієнт | f0 |
12 |
Маса
| Маса підшипника |
0.039 kg |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CX |
| Країна виробник | Польща |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 12 мм |
| Висота | 10 мм |
| Зовнішній діаметр | 32 мм |
- Ціна: 23 ₴
