
- Немає в наявності
- Код: 44446012
Підшипник 6004-LLUC3 NTN
177 ₴
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
Підшипник 6004-LLUS3 (розмір 20x42x12)
Виробник: NTN
Тип підшипника: кульковий однорядний
Внутрішній діаметр: d = 20 мм.
Зовнішній діаметр: D= 42 мм.
Ширина: B = 12 мм.
Ущільнювач підшипника: каучук, двусторонний
Аналоги: CLAAS 216039.0, BMW 32411125518, FIAT 9934626, HITACHI 2114-45502, JOHN DEERE JD 30049, NIPPONDENSO 949100-0240, NISSAN 23363-M4900, THERMOKING 77-1580, 70-180104, BMW 32411125518, FIAT 9934626, HITACHI 2114-45502, JOHN DEERE JD 30049, NIPPONDENSO 949100-0240, NISSAN 23363-M4900, THERMOKING 77-1580, 6004 2RS H/C3 SKF, 6004 2RS LTN9/C3 VT162 SKF, 6004 C 2HRS C3 FAG, 6004 2RSR C3 ZKL, 6004 2RS C3 PFI, 6004 EE C3
РОЗМІРИ
| Марка | NTN |
| d — Внутрішній діаметр | 20 mm |
| D - Зовнішній діаметр | 42 mm |
| B — Ширина підшипника/внутрішнього кільця | 12 mm |
| rs — Мінімальний радіус галтелі | 0,6 mm |
| Клас радіального проміжку | С3 |
| Вага | 0,069 kg |
ВИРОТКІСТЬ
| З - Динамічна вантажність | 10,4 kN |
| C0 — Статична вантажність | 5,05 kN |
| Cu — Граничне стомлене навантаження | 0,355 kN |
| f0 — Коефіцієнт | 13.9 |
| Nlim — Гранична швидкість під час змащування консистентним мастилом | 11000 tr/min |
| Tmin — Мін. робоча температура | -25 °C |
| Tmax — Макс. робоча температура | 110 °C |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NTN |
| Країна виробник | Японія |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 20 мм |
| Висота | 12 мм |
| Зовнішній діаметр | 42 мм |
- Ціна: 177 ₴
