
- Немає в наявності
- Код: 99990880
Підшипник 6306-2RS (180306) ГОСТ
142 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 180306 (розмір 30x72x19)
Характерики
| Виробник | ГОСТ |
| Внутр. діаметр d, мм | 30 |
| діаметр D, мм | 72 |
| Ширина B, мм | 19 |
| Тип підшипника | закритий контактними ущільненнями 2RSR 2RSH 2RS1 2HRSS з двох сторін |
| Номінальна динамічна вантажопідйомність, кН | 29.6 |
| Номінальна статична вантажопідйомність, кН | 16 |
| Аналог ГОЛД | 180306 |
| Проста частота обертання, про/мін | 6300 |
| Радіальний внутрішній зазор | звичайний |
| Матеріал сепаратора | Сталеве (стандартне виконання) |
| Маса, кг | 0.36 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ГПЗ |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Висота | 19 мм |
| Зовнішній діаметр | 72 мм |
- Ціна: 142 ₴

