
- В наявності
Підшипник 1200 FLT
78 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 1200(розмір 10x30x9)
Виробник: FLT
Тип підшипника: кульковий дворядний
Внутрішній діаметр: d= 10мм.
Зовнішній діаметр: D= 300мм.
Ширина: B= 9мм.
Технічні характеристики
РОЗМІРИ
| d |
10 mm |
|
|---|---|---|
| D |
30 mm |
|
| B |
9 mm |
|
| d1 |
≈ 16.5 mm |
|
| D1 |
≈ 23.5 mm |
|
| r1,2 |
min. 0.6 mm |
РОЗМІРИ ОПОРИ
| da |
min. 14.2 mm |
|
|---|---|---|
| Da |
max. 25.8 mm |
|
| ra |
max. 0.6 mm |
РОЗРАХУНКОВІ ДАНІ
| Номінальна динамічна вантажопідйомність | C |
5.53 kN |
|---|---|---|
| Номінальна статична вантажопідйомність | C0 |
1.18 kN |
| Межа втомної міцності | Pu |
0.061 kN |
| Номінальна частота обертання |
56000 r/min |
|
| Гранична частота обертання |
36000 r/min |
|
| Допустимий кутовий перекіс | α |
2.5 ° |
| Розрахунковий коефіцієнт | kr |
0.04 |
| Розрахунковий коефіцієнт | e |
0.33 |
| Розрахунковий коефіцієнт | Y0 |
2 |
| Розрахунковий коефіцієнт | Y1 |
1.9 |
| Розрахунковий коефіцієнт | Y2 |
3 |
МАСА
| Маса підшипника |
0.034 kg |
|---|
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FLT |
| Країна виробник | Польща |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 10 мм |
| Висота | 22 мм |
| Зовнішній діаметр | 110 мм |
- Ціна: 78 ₴
