
- Немає в наявності
Підшипник MR63 ZZ NSK
55 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник MR63 ZZ розмір 3x6x2.5)
Виробник: NSK
Тип підшипника: кульковий однорядний
Внутрішній діаметр: d= 3мм.
Зовнішній діаметр: D= 6мм.
Ширина: B= 2.5 мм.
Ущільнювач підшипника: металеві захисні шайби
| Внутр. діаметр d, мм | 3 |
| Зовнішніх. діаметр D, мм | 6 |
| Ширина B, мм | 2.5 |
| Тип підшипника | закритий залізними захисними шайбами ZZ 2Z c двох сторін |
| Номінальна динамічна вантажопідйомність, кН | 0.16 |
| Номінальна статична вантажопідйомність, кН | 0.06 |
| Радіальний внутрішній зазор | нормальний |
| Матеріал сепаратора | сталевий (стандартне виконання) |
| Маса, кг | 0.01 |
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Внутрішній діаметр | 3 мм |
| Висота | 2.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 6 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
- Ціна: 55 ₴
