
- В наявності
Підшипник MR137 ZZ NSK
86 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник MR137 ZZ розмір 7x13x4)
Виробник: LDI
Тип підшипника: кульковий однорядний
Внутрішній діаметр: d= 7мм.
Зовнішній діаметр: D= 13мм.
Ширина: B= 4мм.
Ущільнювач підшипника: металеві захисні шайби
| Внутр. діаметр d, мм | 7 |
| Зовнішніх. діаметр D, мм | 13 |
| Ширина B, мм | 4 |
| Тип підшипника | закритий залізними захисними шайбами ZZ 2Z c двох сторін |
| Номінальна динамічна вантажопідйомність, кН | 0.42 |
| Номінальна статична вантажопідйомність, кН | 0.21 |
| Радіальний внутрішній зазор | нормальний |
| Матеріал сепаратора | сталевий (стандартне виконання) |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LDI |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 7 мм |
| Висота | 4 мм |
| Зовнішній діаметр | 13 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
- Ціна: 86 ₴
