
100% original
- В наявності
- Код: 22220730
Підшипник 6300-2RSH (180300) SKF
207 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 6300-2RSH (розмір 10x35x11)
Виробник: SKF
Тип підшипника: кульковий однорядний
Внутрішній діаметр: d= 10 мм.
Зовнішній діаметр: D= 35 мм.
Ширина: B= 11 мм.
Вручник підшипника: каучук, двусторонний
Аналоги: 180300, 6300 2RSH SKF, 6300-2RSR FAG, 6300-2RSR ZVL, 6300 2RS INA, 6300 2RS, 6300 EE SNR, 6300 LLB/5K NTN
Розміри
| d |
10 mm |
Діаметр отвору |
|---|---|---|
| D |
35 mm |
Зовнішній діаметр |
| B |
11 mm |
Ширина |
| d2 |
≈15.5 mm |
Діаметр заглиблення |
| D2 |
≈28.68 mm |
Діаметр заглиблення |
| r1,2 |
min.0.6 mm |
Розмір фаски |
Розміри упору
| da |
min.14.2 mm |
Діаметр упора вала |
|---|---|---|
| da |
max.15.5 mm |
Діаметр упора вала |
| Da |
max.30.8 mm |
Діаметр упора корпусу |
| ra |
max.0.6 mm |
Радіус буртика вала або корпусу |
Дані розрахунку
| Клас ефективності SKF |
SKF Explorer |
|
| Базове значення динамічного навантаження | C |
8.52 kN |
| Базове значення статичного навантаження | C0 |
3.4 kN |
| Граничне втомне навантаження | Pu |
0.143 kN |
| Максимально допустима швидкість |
15 000 r/min |
|
| Мінімальний коефіцієнт навантаження | kr |
0.03 |
| Розрахунковий коефіцієнт | f0 |
11 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Швеція |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 10 мм |
| Висота | 11 мм |
| Зовнішній діаметр | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип підшипника ковзання | кульковий радіальний однорядний |
- Ціна: 207 ₴

