
- В наявності
Підшипник 2309 (1609) FO Bearings
278 ₴
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
Підшипник 2309 (розміри 45x100x36)
Виробник: FO Bearings
Тип підшипника: радіальний дворядний кульковий
Внутрішній діаметр: d=45 мм.
Зовнішній діаметр: D = 100 мм.
Ширина: B = 36 мм.
Компанія FO Group з 1986 року виробляє та продає підшипники. Маючи у своєму розпорядженні міцну виробничу базу, здійснюючи суворий контроль якості, команда фахівців FO Group виробляє підшипники загальнопромислового та спеціалізованого призначення. Продукція відповідає вимогам ГОСТ и ISO.
Подшипники FO відповідають якості провідних світових виробників завдяки оптимізованій внутрішній геометрії виробів, оновленій структурі сепараторів і якості сталі.
| Внутрішній діаметр d, мм | 45 |
| Зовнішній діаметр D, мм | 100 |
| Ширина B, мм | 36 |
| Тип підшипника | відкритий |
| Тип посадкового отвору | циліндричне |
| Номінальна статична вантажність, кН | 19.3 |
| Номінальна динамічна вантажність, кН | 63.7 |
| Матеріал сепаратора | сталь |
| Радіальний внутрішній проміжок | нормальний |
| Гранична частота обертання, об/хв | 9000 |
| Наявність конічної втулки в комплекті | без втулки |
| Маса, кг | 1.25 |
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Висота | 36 мм |
| Зовнішній діаметр | 100 мм |
| Основні атрибути | |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
- Ціна: 278 ₴
