
- В наявності
Підшипник 2315 (1615) FO Bearings
1 230 ₴
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
Підшипник 2315 (розміри 75x160x55)
Виробник: FO Bearings
Тип підшипника: дворядний кульковий радіальний
Внутрішній діаметр: d=75мм.
Зовнішній діаметр: D= 160мм.
Ширина: B= 55мм.
Компанія FO Group з 1986 року займається виробництвом і продажем підшипників. Маючи в своєму розпорядженні міцну виробничу базу, здійснюючи строгий контроль якості, команда фахівців FO Group виробляє підшипники загальнопромислового та спеціалізованого призначення. Продукція відповідає вимогам ГОСТ і ISO.
Підшипники FO відповідають якості провідних світових виробників завдяки оптимізованої внутрішньої геометрії виробів, оновленій структурі сепараторів і якості сталі.
| Внутр. діаметр d, мм | 75 |
| Зовнішніх. діаметр D, мм | 160 |
| Ширина B, мм | 55 |
| Тип підшипника | відкритий |
| Тип посадочного отвору | циліндричне |
| Номінальна статична вантажопідйомність, кН | 43 |
| Номінальна динамічна вантажопідйомність, кН | 124 |
| Матеріал сепаратора | сталевий (стандартне виконання) |
| Радіальний внутрішній зазор | нормальний |
| Гранична частота обертання, об/хв | 5600 |
| Наявність конічної втулки в комлекті | без втулки |
| Маса, кг | 4.7 |
|
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Внутрішній діаметр | 75 мм |
| Висота | 55 мм |
| Зовнішній діаметр | 160 мм |
| Основні атрибути | |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
- Ціна: 1 230 ₴

