
- В наявності
- Код: 88885461
Підшипник 6024 2RS (180124) FO Bearings
658 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 6024 2RS (розмір 120x180x28)
Виробник: FO Bearings
Тип підшипника: кульковий однорядний
Внутрішній діаметр: d= 120мм.
Зовнішній діаметр: D= 180мм.
Ширина: B=28мм.
Ущільнювач підшипника: каучук, двосторонній
Компанія FO Group з 1986 року займається виробництвом і продажем підшипників. Маючи в своєму розпорядженні міцну виробничу базу, здійснюючи строгий контроль якості, команда фахівців FO Group виробляє підшипники загальнопромислового та спеціалізованого призначення. Продукція відповідає вимогам ГОСТ і ISO.
Підшипники FO відповідають якості провідних світових виробників завдяки оптимізованої внутрішньої геометрії виробів, оновленій структурі сепараторів і якості сталі.
| Внутр. діаметр d, мм | 120 |
| Зовнішніх. діаметр D, мм | 180 |
| Ширина B, мм | 28 |
| Тип підшипника | закритий контактними ущільненнями з двох сторін |
| Номінальна статична вантажопідйомність, кН | 78.4 |
| Номінальна динамічна вантажопідйомність, кН | 86.7 |
| Матеріал сепаратора | сталевий (стандартне виконання) |
| Радіальний внутрішній зазор | нормальний |
| Гранична частота обертання, об/хв | 2090 |
| Маса, кг | 2.05 |
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Внутрішній діаметр | 120 мм |
| Висота | 28 мм |
| Зовнішній діаметр | 180 мм |
- Ціна: 658 ₴
