
- В наявності
- Код: 88888250
Підшипник 6056M (156Л) FO Bearings
8 922 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 6056 M (розмір 280x420x65)
Виробник: FO Bearings
Тип підшипника: кульковий однорядний
Внутрішній діаметр: d= 280мм.
Зовнішній діаметр: D= 420мм.
Ширина: B= 65мм.
Компанія FO Group з 1986 року займається виробництвом і продажем підшипників. Маючи в своєму розпорядженні міцну виробничу базу, здійснюючи строгий контроль якості, команда фахівців FO Group виробляє підшипники загальнопромислового та спеціалізованого призначення. Продукція відповідає вимогам ГОСТ і ISO.
Підшипники FO відповідають якості провідних світових виробників завдяки оптимізованої внутрішньої геометрії виробів, оновленій структурі сепараторів і якості сталі.
| Внутр. діаметр d, мм | 280 |
| Зовнішніх. діаметр D, мм | 420 |
| Ширина B, мм | 65 |
| Тип підшипника | відкритий |
| Номінальна статична вантажопідйомність, кН | 397 |
| Номінальна динамічна вантажопідйомність, кН | 296 |
| Матеріал сепаратора | латунний сепаратор |
| Радіальний внутрішній зазор | нормальний |
| Гранична частота обертання, об/хв | 1989 |
| Маса, кг | 31 |
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Внутрішній діаметр | 280 мм |
| Висота | 65 мм |
| Зовнішній діаметр | 420 мм |
- Ціна: 8 922 ₴
