
- В наявності
Підшипник 6314 ZZ (80314) FO Bearings
662 ₴
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
Підшипник 6314 ZZ розмір (70x150x35)
Виробник: FO Group
Тип підшипника: кульковий радіальний
Внутрішній діаметр: d=70 мм,
Зовнішній діаметр: D= 150 мм
Ширина: B= 35 мм.
Компанія FO Group з 1986 року займається виробництвом і продажем підшипників. Маючи в своєму розпорядженні міцну виробничу базу, здійснюючи строгий контроль якості, команда фахівців FO Group виробляє підшипники загальнопромислового та спеціалізованого призначення. Продукція відповідає вимогам ГОСТ і ISO.
Підшипники FO відповідають якості провідних світових виробників завдяки оптимізованої внутрішньої геометрії виробів, оновленій структурі сепараторів і якості сталі.
| Внутр. діаметр d, мм | 70 |
| Зовнішніх. діаметр D, мм | 150 |
| Ширина B, мм | 35 |
| Тип підшипника | закритий залізними захисними шайбами ZZ 2Z c двох сторін |
| Номінальна статична вантажопідйомність, кН | 68 |
| Номінальна динамічна вантажопідйомність, кН | 111 |
| Матеріал сепаратора | сталевий (стандартне виконання) |
| Радіальний внутрішній зазор | нормальний |
| Гранична частота обертання, об/хв | 5000 |
| Аналог по ГОСТ | 80314 |
| Маса, кг | 2.65 |
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Внутрішній діаметр | 70 мм |
| Висота | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 150 мм |
| Основні атрибути | |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
- Ціна: 662 ₴
