
- В наявності
Підшипник 6026 ZZ (80126) FO Bearings
1 028 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 6026 ZZ розмір (130x200x33)
Виробник: FO Group
Тип підшипника: кульковий радіальний
Внутрішній діаметр: d=130 мм
Зовнішній діаметр: D= 200 мм.
Ширина: B= 33 мм
Компания FO Group с 1986 года занимается производством и продажей Підшипников. Имея в своём распоряжении прочную производственную базу, осуществляя строгий контроль качества, команда специалистов FO Group производит Підшипники общепромышленного и специализированного назначения. Продукция соответствует требованиям ГОСТ и ISO.
Підшипники FO соответствуют качеству ведущих мировых производителей благодаря оптимизированной внутренней геометрии изделий, обновлённой структуре сепараторов и качеству стали.
| Внутр. діаметр d, мм | 130 |
| Внеш. діаметр D, мм | 200 |
| Ширина B, мм | 33 |
| Тип Підшипника | закритий залізними захисними шайбами ZZ 2Z c двох сторін |
| Номінальна статична вантажопідйомність, кН | 100 |
| Номінальна динамічна вантажопідйомність, кН | 112 |
| Матеріал сепаратора | сталевий (стандартне виконання) |
| Радіальний внутрішній зазор | нормальний |
| Гранична частота обертання, об/хв | 3400 |
| Маса, кг | 3.35 |
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Внутрішній діаметр | 130 мм |
| Висота | 33 мм |
| Зовнішній діаметр | 200 мм |
| Основні атрибути | |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
- Ціна: 1 028 ₴
