
- Немає в наявності
Підшипник 16013 2RS (7000113) FO Bearings
201 ₴
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
Підшипник 16013 2RS розмір (65x100x11)
Виробник: FO Group
Тип підшипника: кульковий радіальний
Внутрішній діаметр: d=65 мм
Зовнішній діаметр: D= 100 мм.
Ширина: B= 11 мм
Компанія FO Group з 1986 року займається виробництвом і продажем підшипників. Маючи в своєму розпорядженні міцну виробничу базу, здійснюючи строгий контроль якості, команда фахівців FO Group виробляє підшипники загальнопромислового та спеціалізованого призначення. Продукція відповідає вимогам ГОСТ і ISO.
Підшипники FO відповідають якості провідних світових виробників завдяки оптимізованої внутрішньої геометрії виробів, оновленій структурі сепараторів і якості сталі.
| Внутр. діаметр d, мм | 65 |
| Зовнішніх. діаметр D, мм | 100 |
| Ширина B, мм | 11 |
| Тип підшипника | відкритий |
| Номінальна статична вантажопідйомність, кН | 16.3 |
| Номінальна динамічна вантажопідйомність, кН | 22.1 |
| Матеріал сепаратора | сталевий (стандартне виконання) |
| Радіальний внутрішній зазор | нормальний |
| Гранична частота обертання, об/хв | 6885 |
| Маса, кг | 0.3 |
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Внутрішній діаметр | 65 мм |
| Висота | 11 мм |
| Зовнішній діаметр | 100 мм |
| Основні атрибути | |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
- Ціна: 201 ₴
