
- Немає в наявності
Підшипник 6812 ZZ (1000812) KYK Japan
231 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 6812 ZZ (розмір 60x78x10)
Виробник: KYK Bearings
Тип підшипника: кульковий однорядний
Внутрішній діаметр: d= 60 мм.
Зовнішній діаметр: D= 78 мм.
Ширина: B = 10 мм.
Аналоги: 1000812 ZZ, 6812-ZZ FBJ, 6812 ZZ NSK, 6812-ZZ NTN
РОЗМІРИ
| d — Внутрішній діаметр | 60 mm |
| D - Зовнішній діаметр | 78 mm |
| B — Ширина підшипника/внутрішнього кільця | 10 mm |
| rs — Мінімальний радіус галтелі | 0,3 mm |
| Вага | 0,106 kg |
ВИРОТКІСТЬ
| З - Динамічна вантажність | 12,7 kN |
| C0 — Статична вантажність | 10,6 kN |
| Cu — Граничне стомлене навантаження | 0,705 kN |
| f0 — Коефіцієнт | 16.3 |
| Nlim — Гранична швидкість під час змащування консистентним мастилом | 8000 tr/min |
| Tmin — Мін. робоча температура | -40 °C |
| Tmax — Макс. робоча температура | 150 °C |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KYK |
| Країна виробник | Японія |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 60 мм |
| Висота | 10 мм |
| Зовнішній діаметр | 78 мм |
- Ціна: 231 ₴
