
- Немає в наявності
Підшипник 60/28 RS1 NR KYK Japan
208 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Подшипник 60/28 RS1 NR (розмір 28x52x12)
Виробник: KYK Bearings
Тип підшипника:кульковий однорядний
Внутрішній діаметр:d= 28 мм.
Зовнішній діаметр:D= 52 мм.
Ширина:B = 12 мм.
Ущільнювач підшипника: каучук
РОЗМІРИ
| Внутрішній діаметр (d) | 28 мм |
| Зовнішній діаметр (D) | 52 мм |
| Ширина підшипника/підшипника внутрішнього кільця (B) | 12 мм |
| Мін. Радіус округлення (rs) | 0,6 мм |
| Клас радіального проміжку | CN |
| Маса | 0,098 кг |
| Марка | KYK |
ВИРОТКІСТЬ
| Динамічне навантаження (C) | 13,8 кН |
| Статичне навантаження (C0) | 7,4 кН |
| Граничне навантаження за втомою (Cu) | 0,58 кН |
| Коефіцієнт f0 | 14,5 |
| Нлім (мастило) | 8400 тр/хв |
| Мін. Робоча температура (Tmin) | -25 °C |
| Максимальна робоча температура (Tmax) | 110 ° С |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KYK |
| Країна виробник | Японія |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 28 мм |
| Висота | 12 мм |
| Зовнішній діаметр | 52 мм |
- Ціна: 208 ₴
