
- В наявності
Подшипник 11206TN9 KYK Japan
348 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Подшипник 11206TN9 KYK (розміри 30x62x16/48)
Виробник: KYK Bearings
Тип підшипника: радіальний дворядний сферичний на закріплювальній втулці
Внутрішній діаметр: d=30 мм.
Зовнішній діаметр: D= 62 мм.
Ширина: B = 16/48 мм.
Технічні характеристики
РОЗМІРИ
| d |
30 мм |
Діаметр отвору |
|---|---|---|
| D |
62 мм |
Зовнішній діаметр |
| B |
48 мм |
Ширина |
| З |
16 мм |
Ширина зовнішнього кільця |
| d 1 |
≈ 40,1 мм |
Діаметр виступу, внутрішнє кільце |
| D 1 |
≈ 51,9 мм |
Діаметр виступу, зовнішнє кільце |
| r 1,2 |
хв. 1 мм |
Розмір фаски |
РОЗМІРИ УПОРА
| D а |
Максимум. 56,4 мм |
Діаметр упору корпусу |
|---|---|---|
| r а |
Максимум. 1 мм |
Радіус буртика |
ДАНІ РОЗЧЕТА
| Базове значення динамічного навантаження | З |
15,6 кН |
|---|---|---|
| Базове значення статичного навантаження | З 0 |
4,65 кН |
| Граничне стомливе навантаження | Пу _ |
0,24 кН |
| Максимально допустима швидкість |
6 700 об/хв |
|
| Дозволене кутове зміщення | а |
2.5 ° |
| Розрахунковий коефіцієнт | до р |
0.04 |
| Розрахунковий коефіцієнт | , а також |
0.25 |
| Розрахунковий коефіцієнт | Д 0 |
2.5 |
| Розрахунковий коефіцієнт | Д 1 |
2.5 |
| Розрахунковий коефіцієнт | Y 2 |
3.9 |
| Маса підшипника |
0,35 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KYK |
| Країна виробник | Японія |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Висота | 48 мм |
| Зовнішній діаметр | 62 мм |
- Ціна: 348 ₴

