
- В наявності
Підшипник 62304 ZZ (80604) KYK Japan
131 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 62304 ZZ (розмір 20x52x21)
Виробник: KYK Bearings
Тип підшипника: кульковий радіально-упорний дворядний
Внутрішній діаметр: d = 20 мм.
Зовнішній діаметр: D= 52 мм.
Ширина: B = 21 мм.


Основні розміри та робочі характеристики
| d | 20 mm | Діаметр отвору |
| D | 52 mm | Зовнішній діаметр |
| B | 21 mm | Ширина |
| Cr | 15.940 N | Динамічна вантажність, радіальна |
| C0r | 7.880 N | Статична вантажність, радіальна |
| Cur | 560 N | Межі втомленого навантаження, радіальний |
| nG | 8.900 1/min | Гранична частота обертання |
| ≈m | 0,2 kg | Вага |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KYK |
| Країна виробник | Японія |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 20 мм |
| Висота | 21 мм |
| Зовнішній діаметр | 52 мм |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Ширина | 31 мм |
- Ціна: 131 ₴

